Оголошення

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та розділу «Охорона навколишнього природнього середовища» (звіту СЕО) ДПТ 9,3 га
11.09.2023

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та розділу «Охорона навколишнього природнього середовища» (звіту СЕО) ДПТ 9,3 га

1. Повна назва документа державного планування.

«Детальний план території, орієнтовною площею 9,3 га для будівництва складського комплексу на території Синяківського старостинського округу, Бучанського району, Київської області» (далі - ДПТ)

ДПТ  є документом державного планування місцевого рівня, який підлягає стратегічній екологічній оцінці відповідно до аб.2 п.1. ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Розділ «Охорона навколишнього природного середовища», що розробляється у складі містобудівної документації, одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку (п.4. ст.2 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

Метою ДПТ є визначення функціонального призначення, параметрів забудови земельних ділянок з метою розташування складського комплексу із дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства задля залучення інвестицій згідно інтересів територіальної громади; визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

          2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

          Бучанська міська рада Київської області.

          3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

          а) дата початку та строки здійснення процедури

          Відповідно до п. 4 ст.12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення ДПТ та розділу «Охорона навколишнього природнього середовища» (звіту СЕО) розпочато з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті Бучанської міської ради:  http://www.bucha-rada.gov.ua 11 вересня 2023 року та триватиме до 11 жовтня 2023 року;

          б) способи участі громадськості

- надання письмових зауважень і пропозицій:

      Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту ДПТ та розділу «Охорона навколишнього природнього середовища» (звіту СЕО) на адресу Бучанської міської ради: 08292,  Київська область, м. Буча, вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури, 2 поверх та на e-mail: gromada@bucha-rada.gov.ua. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду. Відповідальний за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень) – Начальник відділу містобудування та архітектури Наумов Вадим Юрійович. За результатами розгляду Замовник (Бучанська міська рада) враховує одержані зауваження та пропозиції або вмотивовано їх відхиляє.

-громадські слухання:

              Проводяться відповідно Постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011р. Підстава розробки проєкту ДПТ та розділу «Охорона навколишнього природнього середовища» (звіту СЕО) - рішення Бучанської міської ради «Про розробку детального плану території, орієнтовною площею 9,3 га, для будівництва складського комплексу на території Синяківського старостинського округу Бучанського району Київської області» №3566-44-VIII від 01.06.2023 року. Вимоги до учасників – подання підтверджуючих документів для ідентифікації фізичних осіб та представників юридичних осіб.

          в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань

29 вересня 2023 року о 14:30 за адресою: Київська область, м. Буча, вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури, 2 поверх.

          г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

          Бучанська міська рада .

           З проєктом ДПТ та розділом «Охорона навколишнього природнього середовища» (звітом СЕО) можна ознайомитись в приміщенні Бучанської міської ради за адресою: Київська обл., Київська область, м. Буча, вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури, 2 поверх та на офіційному веб-порталі Бучанської міської ради:  http://www.bucha-rada.gov.ua.

          ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

      Бучанська міська рада за адресою: 08292,  Київська область, м. Буча, вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури, 2 поверх або в електронному вигляді на e-mail: gromada@bucha-rada.gov.ua.

          Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 днів з дня оприлюднення з 11 вересня 2023 року до 11 жовтня 2023 року. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

          д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування 

Бучанська міська рада: Київська обл., м. Буча, вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури, 2 поверх та на офіційному веб-порталі Бучанської міської ради:  http://www.bucha-rada.gov.ua.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - не потребує.

 

    Пояснювальна записка ДПТ 9,3 га 

    СЕО ДПТ 9,3 га  

    Основні креслення ДПТ 9,3 га   

 

 

0

48

Файл: 

Коментарі - 0

CAPTCHA

Введіть символи з картинки

Графічна CAPTCHA