Посол США в Україні Бріджит Брінк відвідала  Бучу

Посол США в Україні Бріджит Брінк відвідала Бучу

Посол США в Україні Бріджит Брінк відвідала  сьогодні Бучу, яка постраждала від звірств російських окупантів.

«Страшно бачити особисто та чути про наслідки війни Росії в Україні. Братські могили з чоловіками, жінками та дітьми, деякі зі зв’язаними за спиною руками, багато з кульовими пораненнями в голову. Ми повинні зробити все можливе, щоб настали справедливість і відповідальність,- написала  вона  у Twitter.

Під час спілкування з Бучанський міський голова Aнатолій Федорук Бріджит акцентувала, що Сполучені Штати підтримують міжнародні розслідування, щоб притягнути до відповідальності за звірства, скоєні у Бучі, а тому злочинці, виконавці та замовники повинні постати перед судом.

- Не таку історію писала Бучанська громада, але ми живемо і відбудовуємося,- зазначив під час зустрічі Анатолій Федорук.- Нам важливо, аби злочини були розслідувані і міжнародний трибунал засудив злочинців.

На питання «Чого вбивали ?» настоятель Храму Андрія Первозванного о. Андрій під час огляду фотовиставки сказав:

-Безкарність - причина цього. Більше того, підрозділи рашистів отримали нагороди від керівництва країни - агресора за ці злочини.

Побувала Бріджит Брінк у дитячому таборі «Променистий», де був один із штабів ворога, на житловому масиві «Континент», аби побачити наслідки ворожих злочинів у різних мікрорайонах міста.

Про хід розслідування злочинів детально розповіли голова Національної поліції України Ігор Клименко та начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов.

На згадку про візит мер міста подарував пані Послу макет «Мрії»- літака, що став символом незламності і національної гордості кожного українця.