Хмарно

Початок проведення громадських обговорень з питань розгляду  матеріалів «Детальний план території, орієнтовною площею 14,3 га,
10.09.2021

Початок проведення громадських обговорень з питань розгляду матеріалів «Детальний план території, орієнтовною площею 14,3 га,

ОГОЛОШЕННЯВідповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 повідомляємо про початок проведення громадських обговорень з питань розгляду  матеріалів «Детальний план території, орієнтовною площею 14,3 га, для реконструкції та розширення території існуючого кладовища з розташуванням адміністративних будівель ритуально-поховальної служби поза межами села Мироцьке в адміністративних межах Мироцького старостинського округу в Київській області», згідно рішення Бучанської міської ради  № 205-5-VIIІ від 24 грудня 2020 року.Площа детального плану території – орієнтовно 3,6  га.Матеріали ДПТ в повному обсязі, в т.ч. ТЕП, висвітлені на офіційному веб-сайті  Бучанськоїміської ради -Замовник ДПТ – КП «Бучабудзамовник».- Розробник ДПТ –  ТОВ «АРХІТЕКТУРНО-ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ»- ГАП -  О.В.Грановський.- Місце ознайомлення з проектними матеріалами –на офіційному веб-сайті Бучанської міської ради.На виконання п.6-1. Постанови КМУ від 25.05.2011 р. №555:- строк подання зауважень та пропозицій з 10.09.2021 р. по 11.10.2021 р.Пропозиції  можна реєструвати:-на електроні пошти за посиланням gromada@bucha-rada.gov.ua,   sad2010@ukr.net-на поштову адресу Бучанської міської ради: Київська область, м. Буча, вул. Енергетиків, 12, 08292,-на поштову адресу КП «Бучабудзамовник»:  Київська область, м. Буча,  бульвар                            Богдана Хмельницького,4,  08292,Відповідальні особи з розгляду пропозицій :директор КП «Бучабудзамовник», Гребенюк Анатолій Костянтинович;начальник відділу містобудування та архітектури, Наумов Вадим Юрійович;розробник містобудівної документації,  ТОВ «АРХІТЕКТУРНО-ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ»На виконання п.7 Постанови КМУ від 25.05.2011р. №555:- громадські слухання з питань розгляду матеріалів містобудівної документації відбудуться29.09.2021 р. 0 16:00 год в приміщенні Бучанської міської ради (актова зала; І-й поверх). В разі зміни епідемічної ситуації, про спосіб проведення громадських слухань -громадськість буде повідомлено додатково.

Файл:

Коментарі - 0