Новини

Невелика хмарність

22 °C

Перемога , свята Перемога!

Перемога , свята Перемога!

Алея Слави- це особливе місце для кожного жителя громади, тому 9 травня з самого ранку йдуть до вічного вогню жителі- дорослі і малі, аби вклонитися пам’яті переможців, які подарували нам мир.
На граніті прізвища бучанців, які навіки залишаться молодими , заплативши життями за перемогу.
- Людська пам’ять не зітре події і імена переможців,-наголосив у своєму виступі Бучанський міський голова Анатолій Федорук. - Кожна родина втратила синів і дочок, батьків і матерів, а тому наше завдання і прийдешніх поколінь навіки зберегти пам’ять і писати власну історію.Бо вже не згадують у Росії про втрати 8 мільйонів українців, які були поряд у одному окопі. Ми робимо висновки і дякуємо ветеранам, які онукам і синам передали обов’язок боронити та захищати родину і країну.
До присутніх зі словами про мир і важливість берегти пам’ять звернувся у своєму виступі голова Бучанської міської організаціі інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій, майор запасу Олександр Щербак.
Про святу перемогу - мовою музики розповіла онука переможців, талановита бучанка Анастасія Мурміль.
...Полум’я вічного вогню виривалося чимдуж до неба, весняні квіти поряд утворили живий вінок вдячності сучасників учасникам перемоги.
Звання, і прізвища, і дати.
Печалі бронзове лиття.
Лежать наморені солдати,
А не проживши й півжиття!
Ліна Костенко

79

0