Осередок українського пласту дуже важливо зберегти

-Про закриття Пластового вишкільного центру в Бучі не може навіть йти мови. Осередок українського пласту дуже важливо зберегти.

Маю сказати, що Бучанська міська рада готова утримувати центр за власний кошт, якщо обласний бюджет цього не дозволятиме.

Але, сподіваюся, до цього справа не дійде. Оскільки Пластовий вишкільний центр фактично поширює свою діяльність на всю Україну, а не тільки на Київську область й місто Буча, він однозначно має залишатись на утриманні обласного бюджету.

Сьогодні, як ніколи, важливо приділяти увагу національно-патріотичному вихованню молоді. Не за вказівкою, а за покликанням молодого покоління.

Мав розмову з представниками Київської облради і Київської обласної адміністрації. У всіх позиція одна – забезпечити цей заклад належним фінансовим забезпеченням.

Щодо самого функціонування центру, то його матеріально-технічна база дозволяє розширити функціонал. Вірю, що так воно і буде,- прокоментував ситуацію довкола Пластового Вишкільного центру Бучанський міський голова Анатолій Федорук.