Оголошення

Оприлюднення проекту регуляторного акту з метою отримання пропозицій та зауважень
05.02.2020

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акту з метою отримання пропозицій та зауважень.

Проект рішення Бучанської міської ради «Про затвердження Правил забезпечення благоустрою, дотримання порядку і тиші в громадських місцях на території  населених пунктів Бучанської  міської об’єднаної  територіальної  громади»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення  Бучанської міської ради «Про затвердження Правил забезпечення благоустрою, дотримання порядку і тиші в громадських місцях на території населених пунктів  Бучанської  міської об’єднаної територіальної  громади»

Зауваження та пропозиції приймаються виконавчим комітетом Бучанської міської ради протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту, а саме з 5 лютого по 5 березня 2020 року.

Пропозиції (зауваження) просимо надавати в письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень) за адресою:
08292, місто Буча, вулиця Енергетиків, 12,
або на електронну скриньку: ekonomika@bucha-rada.gov.ua

Відповідальні особи з розгляду пропозицій:

Начальник відділу житлово-комунального господарства, Докай Олена Андріївна.

Начальник відділу містобудування та архітектури, Наумов Вадим Юрійович.

Начальник відділу економіки, Горб Олена Вікторівна.

Начальник юридичного відділу, Бєляков Максим Сергійович

Коментарі - 0