Олександр Загорський: «Онлайн спілкування з податківцями обрали понад151 тисячі платників»

Як зазначив очільник ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський, онлайн спілкування з податківцями обрало понад 151 тисячі платників. Це більш ніж 84% від загальної кількості суб’єктів господарювання Київщини. Загалом по Україні цей показник становить 83%. Більш активно долучаються до електронної звітності юридичні особи – 93,3% або 72076 суб’єктів господарювання. Питома вага фізичних осіб – підприємців становить 72% або 73674 платника.

Аналізуючи складові показника подання звітності з використанням засобів телекомунікаційного зв’язку у розрізі податків, слід відмітити, що платники регіону подали в електронному вигляді: 99,8 %- декларацій з податку на додану вартість; 87,2% - звітності з акцизного податку; 81,6% - звітності з податку на прибуток підприємств та 66.9% - декларацій платника єдиного податку.

Найбільший відсоток платників, які обрали подання звітності з використанням електронно – цифрового підпису у Миронівській ДПІ (91,8%) Обухівського управління, Броварській ДПІ (м. Бровари 90,2% Броварський район- 88,2%) Броварського управління, Сквирській ДПІ (89,9%) та Ставищенській ДПІ (88,7%) Білоцерківського управління.

Вхід до електронного кабінету здійснюється за посиланням: https://cabinet.tax.gov.ua з використання кваліфікованого електронного підпису.

Надаємо найбільш актуальні електронні адреси для онлайн комунікації:

-kyivobl.official@tax.gov.ua - офіційна електронна пошта Головного управління ДПС у Київській області, для інформаційного обміну з органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями.

kyivobl.public@tax.gov.ua - для подання запитів на отримання публічної інформації.

kyivobl.zv.gromad@tax.gov.ua - для подання електронних звернень громадян.