ОГОЛОШЕНО ТЕНДЕР НА ПЕРШУ ЧЕРГУ БУДІВНИЦТВА ВКАД

Служба автомобільних доріг Київської області оголосила тендер на будівництво Великої кільцевої автомобільної дороги навколо столиці. Йдеться про ділянку від траси Київ-Ковель-Ягодин до траси Київ-Чоп.

Про це сьогодні, 10 грудня, зазначив очільник  Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Будівництво Великої кільцевої дороги є важливим та довгоочікуваним проєктом не лише для області, а й для країни в цілому.
Нова обхідна дорога – це і про розвантаження автошляхів, і про безпеку водіїв та пасажирів. Хто саме будуватиме, обиратимуть за відкритою процедурою», – підкреслив Василь Володін.

Зазначимо: в оголошенні про проведення конкурсного відбору йдеться, що будівельна довжина об’єкту складає понад 18 км. Згідно з проєктом, на ділянці розташовуватимуться дев’ять штучних споруд, серед яких мости, шляхопроводи та естакада.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА