Оголошення

Оголошення про початок процедури громадських обговорень нормативного акту
20.11.2023

Оголошення про початок процедури громадських обговорень нормативного акту

«Положення про порядок найменування  та перейменування об’єктів міського підпорядкування, об’єктам топоніміки та благоустрою, вшанування пам’яті видатних діячів і подій на території Бучанської міської територіальної громади»

1. Поняття документу

Положення (нормативно-правовий акт місцевого самоврядування) — офіційний письмовий документ, який встановлює, змінює або припиняє загальнообов’язкові правила поведінки для певної (невизначеної) кількості осіб, прийнятий суб’єктом місцевого самоврядування з нормотворчими повноваженнями та діє в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження нормативно-правового акту

            Бучанська міська рада Київської області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

            а) дата початку та строки здійснення процедури

            Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування» розпочато з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті Бучанської міської радиhttp://www.bucha-rada.gov.ua  20 листопада 2023 року та триватиме до 20 грудня 2023 року;

            б) способи участі громадськості

- надання письмових зауважень і пропозицій:

            Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту Положення на адресу Бучанської міської ради: 08292,  Київська область,           м. Буча, вул. Енергетиків, 12, та на e-mail: gromada@bucha-rada.gov.ua. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду. Після закінчення процедури громадських слухань надані пропозиції не враховуються. Відповідальний за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень) – начальник відділу містобудування та архітектури Наумов Вадим Юрійович. За результатами розгляду Замовник (Бучанська міська рада) враховує одержані зауваження та пропозиції або вмотивовано їх відхиляє.

 

Положення про порядок найменування та перейменування об’єктів міського підпорядкування, об’єктам топоніміки та благоустрою, вшанування пам’яті видатних діячів і подій на території Бучанської міської територіальної громади

0

73

Коментарі - 0

CAPTCHA

Введіть символи з картинки

Графічна CAPTCHA