Оголошення

Оголошення про початок процедури громадських обговорень найменування/ перейменування об’єктів права власності ...
20.11.2023

Оголошення про початок процедури громадських обговорень найменування/ перейменування об’єктів права власності ...

Оголошення про початок процедури громадських обговорень найменування/ перейменування об’єктів права власності (сквери, бульвари, вулиці, провулки, узвози, проїзди, проспекти, площі, майдани, набережні, мости) на території населених пунктів Бучанської міської територіальної громади

1. Найменування організатора громадського обговорення

Бучанська міська рада

2. Найменування об’єкта права власності, якому пропонується присвоїти ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події:

ПЕРЕЛІК  об’єктів топоніміки, що підлягають найменуванню/перейменуванню на території населених пунктів Бучанської міської територіальної громади

Зазначені пропозиції були запропоновані, із урахуванням пропозицій, що надійшли від громади та членами комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, вшанування пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у Бучанській міській об'єднаній територіальній громаді, на засіданнях які відбулись 17.10.2023 р. та 08.11.2023р.

3. Орган, що прийматиме рішення про затвердження нормативно-правового акту

            Бучанська міська рада Київської області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

            а) дата початку та строки здійснення процедури

            Згідно Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та у відповідності до порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989 - громадське обговорення розпочато з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті Бучанської міської ради:  http://www.bucha-rada.gov.ua  20 листопада 2023 року та триватиме до 20 січня 2024 року;

            б) способи участі громадськості

- надання письмових зауважень і пропозицій:

            Громадськість в межах строку громадського обговорення, але не менш як протягом 30 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення, має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту «Положення» на адресу Бучанської міської ради: 08292,  Київська область,                м. Буча, вул. Енергетиків, 12, та на e-mail: gromada@bucha-rada.gov.ua.

Пропозиції (зауваження) реєструються організатором громадського обговорення.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Після закінчення процедури громадських слухань надані пропозиції не враховуються.

Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду. Відповідальний за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень) – начальник відділу містобудування та архітектури Наумов Вадим Юрійович (для консультацій: ел.пошта arch@bucha-rada.gov.ua, телефон (045-97) 49-398).

За результатами розгляду Замовник (Бучанська міська рада) враховує одержані зауваження та пропозиції або вмотивовано їх відхиляє.

Організатор громадського обговорення протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) узагальнює їх та готує звіт, у якому зазначаються найменування організатора, зміст питання, що виносилося на громадське обговорення, інформація про осіб, які взяли участь в обговоренні порушеного питання, а також узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення.

Пропозиції (зауваження), отримані в ході проведення громадського обговорення, оприлюднюються у спосіб, за допомогою якого було оприлюднене інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення.

 

 

0

207

Коментарі - 0

CAPTCHA

Введіть символи з картинки

Графічна CAPTCHA