Оголошення

27.07.2021

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Комунальне некомерційне підприємство «Бучанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Бучанської міської ради ; бул. Богдана Хмельницького,2, м. Буча, Бучанський район, Київська область, 08292; код за ЄДРПОУ — 42081684; категорія замовника — юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

«Капітальний ремонт приміщень амбулаторії загальної практики-сімейної медицини комунальної власності по вул. Європейська, 4-Д в сел. Ворзель Київської області (ДК 021:2015-45453000-7 Капітальний ремонт та реставрація)

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-22-001588-ф.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації. У разі, якщо інформація про необхідні технічні характеристики предмета закупівлі містить посилання на конкретні торгівельну марку або фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, мається на увазі «або еквівалент». Технічне завдання передбачене Додатком 4 до Тендерної документації.

Розмір бюджетного призначення погоджений на 2021 рік: 4 336 612,40 гривень – кошти місцевого бюджету .

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до  рішення 15 сесії  Бучанської   міської ради VІII   скликання від 29 липня 2021 року (бюджетний запис).

Очікувана вартість предмета закупівлі: 4 336 612,40 грн з ПДВ.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість робіт з капітальний ремонту приміщень амбулаторії загальної практики-сімейної медицини комунальної власності по вул. Європейська, 4-Д в сел. Ворзель Київської області визначається з урахуванням ДС ТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» прийнятого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комуна льного господарства України від 05.07.2013 №293 відповідно до розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації. Дана норма закріплена у наказі Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примінрної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», який становлює порядок визначення замовником очікуваної вартості предмета закупівлі товарів, робіт і послуг, закупівля яких здійснюється відповідно до полобжень Закону України «Про публічні закупівлі».

При визначені очікуваної вартості використовуємо зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва, згідно якого загальна кошторисна вартість будівництва складає 4 336 612,40 грн з ПДВ гривень з ПДВ, в тому числі кошти на покриття ризиків всіх учасників будівництва становлять не більше 95643,40 гривень з ПДВ, зворотні суми, що враховують реалізацію матеріалів і виробів становлять 26245,67 грн з ПДВ.

Очікувана вартість робіт розрахована за виключенням суми глави 10 «Утримання служби замовника» та глави 12 «Проектно-вишукувальні роботи та авторський нагляд» зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва з урахуванням ПДВ.

Коментарі - 0

Введіть символи з картинки