Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі
24.03.2021

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Бучанська міська рада; вул. Енергетиків,12, м. Буча, Київська область, 08292; код за ЄДРПОУ — 04360586; категорія замовника — орган місцевого самоврядування.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  «Послуги з прибирання та підмітання вулиць за допомогою спеціальної підмітальної техніки, код за 90610000-6 ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник - Послуги з прибирання та підмітання вулиць».

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-19-007321-с.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері застосування, а саме:

- Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

- Закону України «Про благоустрій населених пунктів»;

- Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»;

- Закону України «Про відходи»;

- Закону України «Про охорону атмосферного повітря»;

- Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, затверджених  наказом Міністерства охорони здоров’я України 17.03.2011
 № 145;

- Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг у населених пунктах, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України від 14.02.2012 року № 54;

- Методичних рекомендацій з прибирання території об’єктів благоустрою населених пунктів затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України від 07.07.2008 року № 213;

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку до проєкту кошторису на 2021 рік, становить 1500000.00 грн.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 1500000,00 грн з ПДВ.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Визначено відповідно до Методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі Бучанської мі ської ради, затвердженої розпорядженням Бучанської міської ради  від 04.01.2021 № 1 (далі — Методика).

Метод, застосований для розрахунку відповідно до Методики: Розрахунок очікуваної вартості  на підставі закупівельних цін минулих періодів.

Відповідно до Методики:

ОВ = V * Цм.п. * кі

де:

ОВ — очікувана вартість закупівлі послуг з підмітання та прибирання вулиць за допомогою спеціальної підмітальної техніки

V — кількість кілометрів;

Цм.п. — ціна за 1 кілометр при виконанні аналогічних робіт;