Невелика хмарність

Обговорили питання створення  міського відділення поліції

Обговорили питання створення міського відділення поліції

У Бучанській міській територіальній громаді триває процес створення трьох пунктів для впровадження загальнодержавного проекту «Поліцейський офіцер громади». Ми вже повідомляли, що вони діятимуть у Гаврилівці, Ворзелі та Бабинцях.

Сьогодні у приміщенні Бучанської міської ради начальник головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов спільно з Бучанським міським головою Анатолієм Федоруком    та секретарем Бучанськоі міської ради Тарас Шаправський  обговорили питання створення  міського відділення поліції з новою інформаційної підсистемою "Custody Records".

Впровадження системи "Custody Records" має забезпечити поліцейських від необґрунтованих звинувачень  та  створить безпечне середовище у підрозділі поліції.

Безпека у громаді- понад усе!