Новини

Нові імена почесних громадян Бучі та їх трагічні історії

Нові імена почесних громадян Бучі та їх трагічні історії

Це імена тих почесних громадян, які не покинули свого міста, які лишилися тут, коли на його порозі вирувала війна і не просто на порозі, вона зайшла до оселі кожного, вона залишила глибокі рани в душі кожної людини.
Є люди, які не злякалися, які підтримували своїх співвітчизників, які стали на захист громади і допомагали ЗСУ дати гідну відсіч ворогу.
Вісім нових імен мають високе звання Почесного громадянина міста Буча, на жаль, посмертно.
На урочистій церемонії з нагоди дня Бучі міський голова вручив відзнаки Почесного громадянина міста Буча близьким родичам загиблих.
Тож їх імена та історії
Чаплигін Дмитро Юрійович
Народився 25.10.2001 року в Бучі. З першого дня вторгнення ворожих військ на територію нашої країни, вступив до лав територіальної оборони м. Буча. Російські солдати в його телефоні знайшли фото з ворожою технікою, координати якої він передавав своєму командуванню. Після виходу окупантів з міста 4 квітня його розстріляне тіло знайшли на території ТОВ «Агробудпостач».
Відзнаку отримала бабуся Власенко Наталія Юріївна.
Кадура Олексій Володимирович
Народився 05.10.1981 року в Києві. Був зразковим батьком, гарним чоловіком, турботливим сином і добрим другом. З 2015 по 2016 роки перебував у зоні АТО. 24 лютого 2022 року не вагаючись став на захист Бучанської громади. 10 березня був по-звірячому вбитий російськими окупантами на території Лісової Бучі.
Відзнаку отримала мати Кадура Наталія Анатоліївна
Єрмолаєв Юрій Вікторович
Народився 30.04.1981 року в Бучі. У 2001-2002 роках пройшов військову службу в лавах ЗСУ. В 2014-2015 перебував у зоні АТО, був нагороджений відзнакою «За заслуги перед містом Буча». Брав активну участь в громадській діяльності із захисту лісів. Під час вторгнення ворожих військ записався до територіальної оборони м. Буча. 20 березня 2022 року був убитий російськими окупантами.
Відзнаку отримала мати Єрмолаєва Олена Антонівна
Дворніков Андрій Андрійович
Народився 23.11.1990 в Бучі. Був неймовірно добрим і чуйним, сміливим та справедливим, завжди допомагав. Його цінували колеги, поважали друзі і любили рідні. З 2015 по 2016 роки перебував у зоні АТО. З 24 лютого 2022 року став на захист рідної Бучі. Загинув 5 березня 2022 року.
Відзнаку отримав батько Дворніков Андрій Миколайович
Карпенко Віталій Вікторович
Народився 17 травня 1993 року в селищі Ямпіль Хмельницької області. Останні років п’ять жив і працював у Бучі. 28 лютого 2022 року записався до територіальної оборони міста. 4 березня камера відеоспостереження зафіксувала, як російські солдати ведуть цивільних під дулом автомата, серед них був і Віталій. За словами свідків, чоловіків завели за ріг будинку, де розстріляли.
Відзнаку отримав батько Карпенко Віктор Григорович
Котенко Валерій Юрійович
Народився 18.04.1968 року в Києві. У 2003 разом з родиною переїхав до Бучі. Завжди підтримував родину та близьких. Валерій допомагав переховуватися бійцям територіальної оборони. Загинув в березні 2022 року від рук російських окупантів.
Відзнаку отримав брат Сергій Юрійович.
Прихідько Анатолій Валерійович
Народився в селі Іванівка Полтавської області. У 2014 році переїхав до Бучі. Він був найкращим татом у світі, завжди усміхнений, добрий, щирий, готовий допомогти оточуючим. 2 березня записався до місцевої територіальної оборони по вул. Яблунська. Дружині та дітям пояснив, «що зобов’язаний бути поруч з хлопцями, які боронять нашу землю та захистити свою родину». За що 4 березня віддав своє життя.
Відзнаку отримала дружина Прихідько Ольга Геннадіївна.
Матвійчук Андрій Анатолійович
Народився 3 червня 1984 року в м. Карлівка Полтавської області. З 2005 року і до моменту смерті (березень 2022) працював в ТОВ «Епіцентр-К» в службі охорони. Мав сильний і вольовий характер і з початку війни ні на хвилину не мав сумніву, що має йти захищати свою сім’ю та державу.
Відзнаку отримала дружина Гайченя Ольга Михайлівна.
 

234

0