Надзвичайно насичені та продуктивні два дні на WUF11 в Катовіце

Спільно з колегами секретар Бучанської міської ради Тарас Шаправський зустрівся з десятками мерів, представниками місцевого самоврядування, регіанальної влади, урядовцями та асоціаціями міст Польщі, Німеччини, Норвегії, Франції. Обмінялись ідеями як допомогти українським містам в умовах війни, а також у післявоєнній відбудові.

Разом з заступницею міського голови  Михайлиною Скорик-Шкарівська презентували Бучанську громаду, показали яких руйнувань та людських жертв вона зазнала від російської навали та окреслили потреби, які ми маємо на сьогодні  для найшвидшого відновлення інфраструктури, житлових і громадських будівель.

Задекларували наміри Бучанської громади до відкритої співпраці з європейськими містами та підписання договорів про співпрацю.

Матимуть зустріч також з представниками французького бізнесу та іноземних фондів, де будемо переконувати допомагати відбудовувати зруйноване та інвестувати в Бучанську громаду.