Надавайте запити для проведення обстеження

Фахівці Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки готові обстежити ваш будинок.
За дорученням Державної інспекції ядерного регулювання України, в Бучанській громаді розпочинається радіаційне обстеження територій Київської області, які були в тимчасовій окупації військами рф.
З огляду на те, що техніка російської армії здійснила вторгнення в Україну з території зони відчуження і зони безумовного відселення, існують ризики, пов’язані з перенесенням радіоактивного забруднення за її межі.
Якщо окупаційні війська країни-агресора перебували на території вашої садиби, пропонуємо надати запит на радіаційне обстеження, зателефонувавши за номером: (044) 422 55 43 або надіславши онлайн-заявку: https://bit.ly/bucha_radiation.
Прохання вказувати ваші повні дані та адресу, бо анонімні запити не розглядатимуться.
Також попереджаємо, що обстежуватимуться лише ті території та будівлі, де було проведено розмінування.
Радіаційне обстеження виконується відповідно до отриманих запитів, власними силами Дінспекції та є безкоштовним для жителів громади.