НА ПЕРІОД ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ ТАРИФИ НА ТЕПЛО ТА ГАРЯЧУ ВОДУ ПІДВИЩУВАТИ НЕ ПЛАНУЮТЬ

Уряд продовжує роботу над тим, щоб до кінця опалювального сезону тарифи на тепло та гарячу воду для українців не підвищувались.

Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Верховній Раді під час оприлюднення звіту про ситуацію з тарифами.

«Вдалось досягти певного консенсусу з органами місцевого самоврядування. Тож найближчим часом очікується підписання Меморандуму про незмінність тарифів на тепло та гарячу воду. Над його розробкою працює Уряд спільно з профільним комітетом Верховної Ради, народними депутатами, Офісом Президента, Асоціацією міст України», – уточнив Денис Шмигаль.

Зі свого боку очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін нагадав, що Кабмін уже врегулював питання тарифів на газ для населення.

«Наразі держава робить все можливе, щоб стабілізувати ситуацію з тарифами. Одним із перших кроків було встановлення граничної вартості газу на рівні 6,99 грн за кубометр. Тепер Уряд працює над іншими важливими ініціативами. Усі прийняті заходи в комплексі спрямовані на те, щоб підтримати населення та зберегти їхні кошти від зайвих витрат», – зазначив Василь Володін.

Окрім цього, Уряд почав працювати над тим, щоб ринки електроенергії та газу почали працювати правильно й зручно для людей.  Зокрема найближчим часом у Кабміні планують прийняти ініціативу, яка допоможе убезпечити людей від штрафів і пені, якщо ті не зможуть вчасно розрахуватись за спожиті газ і тепло в січні.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА