На Київщині не задекларували 153 млн. грн. доходу від продажу квартир

Відпрацьовуючи наявні напрямки роботи щодо отримання доходів у великих розмірах без сплати необхідних податків до бюджету держави, Головне управління ДФС у Київській області провело документальну перевірку фізичної особи-платника податків, який одночасно є директором та засновником шести підприємств Київської області та міста Києва. Наразі встановлено, що він брав участь у будівництві багатоповерхових житлових будинків в місті Ірпені Київської області та систематично отримував дохід від продажу майнових прав на квартири у новобудовах. Протягом 2015-2016 років ним фактично реалізовано громадянам більше 200 об’єктів нерухомості. При цьому сума незадекларованого доходу склала майже 153 мільйони гривень.
У результаті проведеної податківцями Київщини перевірки, сума додаткових нарахувань податків і зборів склала понад 75 мільйонів гривень, яка має бути сплачена до бюджету держави у встановлений чинним законодавством термін.
Крім цього, на фізичну особу-платника податків,  яка не задекларувала отримані доходи та не сплатила до бюджету мільйонні суми податків і зборів, чекає відповідальність згідно з вимогами КПК України.
ГУ ДФС у Київській області

Коментарі - 0