На будівлі Бучанського ліцею №9 відкрили анотаційну дошку загиблому Герою Юрію Чабаху

Юрію назавжди залишилось 37. У мирному житті – капітан, оперуповноважений карного розшуку Бучанського районного управління поліції.

З перших днів повномасштабного вторгнення став на захист країни. Юрій допомагав людям евакуюватися з Бучі та Бородянки. Розбирав завали будинків, у які влучили снаряди.

На службовій машині здійснював розвідку, готував карту місцевості, звідки може зайти ворог, підходи і шляхи відходу наших військових.

Загинув Захисник 5 березня 2022 у Бучі. Після звільнення міста тіло правоохоронця знайшли у братській могилі на території церкви святого Апостола Андрія Первозванного. Упізнали чоловіка за поліцейським жетоном.

Юрій нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Одна з вулиць у Бучі названа на честь Захисника.

У Героя залишилися батько, мати, кохана та троє дітей. Вічна пам'ять Захиснику!