Новини

Молитва за Україну

Молитва за Україну

Обласний захід з нагоди Дня Української Державності та 1134-ї річниці Хрещення Русі зібрав сьогодні в Храмі Андрія Первозванного в Бучі і релігійних лідерів різних конфесій, і депутатів, і представників Київської обласної влади та громадськості.
Символічно, що ми всі разом звернулися до Всевишнього з молитвою про захист України від російських окупантів, загадали вбитих і закатованих у Бучі, в громаді та по всій країні.
Митрополит Епіфаній розпочав захід спільною молитвою «Отче наш». Його звернення до Бога підтримали Анатолій Кушнірук, військовий капелан добровольчого формування ТРО «Бучанська варта», та Андрій Шевчук, диякон Ірпінської Біблійної Церкви Всеукраїнського союзу євангельських християн-баптистів, президент Українського гуманітарного інституту.
Потім доєдналися всі присутні. Згадали воїнів, які захищають нас на фронті, і волонтерів, які забезпечують надійний тил, кожного українця, який своїми діями наближає нашу перемогу.
Такі зібрання – це не лише символічне єднання, а й нова українська традиція. Ми маємо вшановувати загиблих і молитися за живих. Щоб нам всім разом стало сил якнайшвидше перемогти й спільно відбудувати країну.

217

0