Міністерка оборони Республіки Північна Македонія Славјанка Петровска побувала у Бучі

Пані Петровска оглянула фотовиставку з фіксацією злочинів війських росії проти цивільного населення та ознайомилася з відео-презентацією меморіального комплексу, який група архітекторів розробила для вшанування пам’яті вбитих мешканців Бучанського району.
«Бучанці зазнали жахливих страждань. Ви дуже сміливі люди», – зазначила Слав’янка Петровска.
Заступниця Бучанського міського голови Михайлина Скорик-Шкарівська подякувала пані міністерці за візит і підтримку, також висловила слова вдячності за надану допомогу від міста-побратима Бучі – міста Кавадарці.
«Ми вдячні меру міста Кавадарці, Митко Јанчев,за важливу допомогу нашій громаді у важкий період. Цей потужний генератор надійшов дуже вчасно і забезпечує безперебіну роботу об’єктів критичної інфраструктури в центрі Бучі», – сказала заступниця міського голови під час зустрічі.