Новини

МЕРЕЖУ СПОРТОБ‘ЄКТІВ КИЇВЩИНИ В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» БУДЕ ЗБІЛЬШЕНО ТА МОДЕРНІЗОВАНО

МЕРЕЖУ СПОРТОБ‘ЄКТІВ КИЇВЩИНИ В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» БУДЕ ЗБІЛЬШЕНО ТА МОДЕРНІЗОВАНО

Одним з пріоритетів в роботі Київської обласної державної адміністрації залишається розширення та модернізація мережі спортивних об‘єктів. Їх будівництво відбувається в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» та обласних спортивних програм. Повідомив заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик під час онлайн брифінга.

«Вже на 58% виконані роботи з будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу в м. Миронівка. На 65% виконано реконструкцію стадіону Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи -інтернату І-ІІ ступенів», – розповів заступник очільника Київщини.

Він додав, що тривають підготовчі роботи до будівництва стадіону Волошинівського навчально-виховного комплексу імені Героя України Руслана Лужевського у Броварському районі. В жовтні місцеві мешканці вже матимуть сучасне та зручне місце для занять спортом.

Також продовжуються роботи з будівництва академії спорту в Бучі. 76% робіт вже зроблено. До кінця літа унікальний спортивний комплекс вже зможе прийняти відвідувачів.

«Розпочато реконструкцію будівлі критого басейну в Славутичі. В будівлю входять дорослий басейн 25х8,5м і дитячий басейн 10х6м. Нагадаю, що цей проєкт є пілотним в Україні зі створення безбар’єрного простору. Він забезпечить високий рівень надання оздоровчих послуг населенню міста та прилеглих територій, в тому числі для маломобільних груп населення», – зазначив Андрій Лісовик.

Також вже виконано майже половину робіт з капітального ремонту стадіону “Колос” імені почесного працівника фізичної культури та спорту України Л.Х. Шварбурга в місті Сквира. В листопаді цього року всі роботи мають бути завершені.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.

385

0