Оголошення

Київоблгаз: через борги населення існує ризик вчасно не розпочати опалювальний сезон
04.09.2020

На 1 вересня населення Київщини заборгувало за послуги розподілу газу понад 76 млн грн, з них найбільше 26 млн грн у Києво-Святошинському районі. Жителі Васильківщини мають сплатити понад 9 млн грн. Більш ніж по 5 млн грн винні у Бориспільському, Броварському та Білоцерківському районах.

У компанії пояснюють, накопичення боргів викликано розпорядженням Кабінету Міністрів України про заборонену під час дії карантину і протягом 30 днів після його скасування призупиняти газопостачання.

«По закінченню карантинних дій всі стоятимуть перед необхідністю сплати за використані послуги, у іншому випадку компанія буде вимушена припинити постачання газу. Споживачі мають розуміти, чим більше зросте борг, тим складніше його погасити. До того ж доведеться відшкодовувати витрати за припинення і відновлення газопостачання» - пояснює голова правління АТ «Київоблгаз» Дмитро Дронов.

Ситуація з підготовкою до опалювального сезону є вкрай критичною. Відсутність належного фінансування перешкоджає проведенню планових ремонтних робіт. Це може призвести до зриву вчасного початку опалювального сезону. Кошти мають бути направлені на роботу аварійної газової служби, ремонти газорозподільної системи, обстеження газопроводів, підтримку тиску газу в мережах, локалізацію та ліквідацію аварійних ситуацій, а також заміну зношених ділянок газопроводів.

Коментарі - 0

Введіть символи з картинки