Коптери з Бучі поїдуть у самі гарячі точки України

10 дронів Mavic 3, придбаних за кошти місцевого бюджету, сьогодні передали військовим для потреб Збройних сил України.
На одному із минулих сесійних засідань Бучанська міська рада виділила 1 мільйон 200 тисяч гривень на придбання цих дронів. Як розповів секретар Бучанської міської ради Тарас Шаправський, лише за місяць провели всі процедури і сьогодні 10 дронів Mavic 3 вже доставили у Бучу.
Вони допомагають ефективно вести розвідку, виявляти позиції ворога, а головне, зберігати життя наших бійців, – зазначив він.
Є багато викликів, зокрема пов'язаних із опалювальним сезоном, з відбудовою громади, але нашим воїнам вони потрібні для спільної перемоги.
Буча зазнала великих людських жертв, руйнувань, страждань, однак знайшла ресурс для придбання дронів на потреби ЗСУ.