Новини

Кількість пластунів на Київщині зростає

Кількість пластунів на Київщині зростає

На базі Комунального закладу Київської обласної ради були проведені батьківські збори новацтва та юнацтва Національної скаутської організації “Пласт”.
Під час зборів відбувався розподіл нових членів “Пласту” і таким чином в осередку Національної скаутської організації “Пласт” Бучанської територіальної громади утворилися
3 новацькі рої,
1 юнацький гурток гурток по 12 осіб кожен.
Нагадуємо, що Пласт – українська скаутська організація. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Будучи неполітичною і позаконфесійною організацією, Пласт виховує молодь на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти, провідників суспільства.
Для досягнення виховних цілей Пласт застосовує власну унікальну методу виховання, основні принципи якої полягають у добровільності членства в організації, вихованні і навчанні через гру та працю, поступовій програмі занять і випробувань, гуртковій системі самоорганізації, заохоченні ініціативи і самоврядування, пізнанні природи і житті серед природи, підтримці спеціальних зацікавлень і здібностей дітей та молоді.
На відміну від більшості скаутських організацій світу, де членство завершується із досягненням 25-ліття, членство в Пласті є пожиттєвим.
Умовний віковий поділ передбачає 4 вікові категорії:
новаки (6-12 років),
юнаки (12-18 років),
старші пластуни (18-35 років) та
пластуні-сеніори (від 35 років).
Виховна та адміністративна праця в Пласті здійснюється старшими пластунами та пластунами-сеніорами виключно на волонтерських засадах.
Долучитися до організації можуть як дорослі так і діти. Дорослі в Пласті виконують роль виховників для дітей, інструкторів, ведуть адміністративну та суспільну роботу, займаються самоосвітою.
Діти ж відвідують заняття, вчаться та пізнають світ через гру. Виконуючи різноманітні завдання, відвідуючи мандрівки, вишколи та табори набираються життєвого досвіду й рішуче зустрічають всі життєві радощі та незгоди.

402

0