Оголошення

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань детальних планів територій, орієнтовною площею 0,5 га та 6,1 га,
18.01.2024

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань

Детального плану території, орієнтовною площею 0,5 га для розміщення об’єкту АЗС, на території, що розташована поза межами села Мироцьке, Бучанської міської територіальної громади, Бучанського району, Київської області та Детального плану території, орієнтовною площею 6,1 га, для будівництва виробничо-складських приміщень, на території, що розташована поза межами села Мироцьке, Бучанської міської територіальної громади, Бучанського району, Київської області

1. Відомості про Замовника

Бучанська міська рада Київської області.

Адреса: 08292 Київська обл., м. Буча, вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури, 2 поверх

e-mail: gromada@bucha-rada.gov.ua..

1. Відомості про Розробника

ТОВ «АРХІТЕКТУРНО-ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ»

e-mail: app.office@ukr.net

1. Підстава для розроблення

- рішення Бучанської міської ради  №3680-45-VIII від 11.07.2023 р. «Про розробку детального плану території, орієнтовною площею 0,5 га для розміщення об’єкту АЗС, на території, що розташована поза межами села Мироцьке, Бучанської міської територіальної громади, Бучанського району, Київської області».

- рішення Бучанської міської ради  №3565-44-VIII від 01.06.2023 р.  «Про розробку детального плану території, орієнтовною площею 6,1 га, для будівництва виробничо-складських приміщень, на території, що розташована поза межами села Мироцьке, Бучанської міської територіальної громади, Бучанського району, Київської області».

1. Завдання для розроблення

Склад і зміст відповідає Постанові Кабінету Міністрів України  926 від 01.09.2021 року «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».

1. Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань

25 січня 2024 року о 13:00 за адресою: Київська область, м. Буча, вул. Енергетиків, 12, приміщення Бучанської міської ради, 1 поверх.

1. Умови участі громадськості

Подання підтверджуючих документів для ідентифікації фізичних осіб та представників юридичних осіб.

1. Інформація про місце, де у вільному доступі можна ознайомитись з проєктом Детального плану території на матеріальних носіях.

Київська область, м. Буча, вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури, 2 поверх.

1. Адреса на яку можуть надсилатись пропозиції (зауваження)
    • 08292 Київська обл., м. Буча, вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури, 2 поверх

e-mail: : gromada@bucha-rada.gov.ua.

1. Відповідальний за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень)

Бучанська міська рада/Наумов Вадим Юрійович.

Коментарі - 0

Введіть символи з картинки