Оголошення

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань Детального плану території, орієнтовною площею 9,3 га для будівництва складського комплексу на території Синяківського старостинського округу Бучанської району Київської області.
22.09.2023

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань Детального плану території, орієнтовною площею 9,3 га для будівництва складського комплексу на території Синяківського старостинського округу Бучанської району Київської області.

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань Детального плану території, орієнтовною площею 9,3 га для будівництва складського комплексу на території Синяківського старостинського округу Бучанської району Київської області.

 1. Відомості про Замовника

Бучанська міська рада Київської області.Адреса: 08292 Київська обл., м. Буча, вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури, 2 поверхe-mail: gromada@bucha-rada.gov.ua

 1. Відомості про Розробника

Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр архітектурного проектування та ландшафтного дизайну»Адреса: 07300, Київська обл., м. Вишгород, вул. Кургузова, будинок № 6e-mail: kosenkoizvit@gmail.com 

 1. Підстава для розроблення

Рішення Бучанської міської ради «Про розробку детального плану території, орієнтовною площею 9,3 га, для будівництва складського комплексу на території Синяківського старостинського округу Бучанського району Київської області» №3566-44-VIII від 01.06.2023 року. 

 1. Завдання для розроблення

Склад і зміст відповідає Постанові Кабінету Міністрів України  926 від 01.09.2021 року «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації». 

 1. Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань

29 вересня 2023 року о 14:30 за адресою: Київська область, м. Буча, вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури, 2 поверх. 

 1. Умови участі громадськості

Подання підтверджуючих документів для ідентифікації фізичних осіб та представників юридичних осіб. 

 1. Інформація про місце, де у вільному доступі можна ознайомитись з проєктом Детального плану території на матеріальних носіях.

Київська область, м. Буча, вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури, 2 поверх. 

 1. Адреса на яку можуть надсилатись пропозиції (зауваження)
  • 08292 Київська обл., м. Буча, вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури, 2 поверх

e-mail:  gromada@bucha-rada.gov.ua

 1. Відповідальний за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень)

Бучанська міська рада/Наумов Вадим Юрійович.   

0

33

Коментарі - 0

CAPTCHA

Введіть символи з картинки

Графічна CAPTCHA