Оголошення

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань Детального плану території, орієнтовною площею 5,5 га, для розміщення виробничо-складських приміщень і споруд на території Синяківського старостинського округу Бучанської міської територіальної
22.09.2023

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань Детального плану території, орієнтовною площею 5,5 га, для розміщення виробничо-складських приміщень і споруд на території Синяківського старостинського округу Бучанської міської територіальної

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань Детального плану території, орієнтовною площею 5,5 га, для розміщення виробничо-складських приміщень і споруд на території Синяківського старостинського округу Бучанської міської територіальної громади  Київської області.

 1. Відомості про Замовника

Бучанська міська рада Київської області.Адреса: 08292 Київська обл., м. Буча, вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури, 2 поверхe-mail: gromada@bucha-rada.gov.ua.

 1. Відомості про Розробника

Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр архітектурного проектування та ландшафтного дизайну»Адреса: 07300, Київська обл., м. Вишгород, вул. Кургузова, будинок № 6e-mail: kosenkoizvit@gmail.com 

 1. Підстава для розроблення

Рішення Бучанської міської ради «Про розробку детального плану території, орієнтовною площею 5,5 га, для розміщення виробничо-складських приміщень і споруд на території Синяківського старостинського округу Бучанської міської територіальної громади Київської області» №1978-18-VIII від 30.09.2021р.

 1. Завдання для розроблення

Склад і зміст відповідає Постанові Кабінету Міністрів України  926 від 01.09.2021 року «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації». 

 1. Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань

29 вересня 2023 року о 14:00 за адресою: Київська область, м. Буча, вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури, 2 поверх. 

 1. Умови участі громадськості

Подання підтверджуючих документів для ідентифікації фізичних осіб та представників юридичних осіб. 

 1. Інформація про місце, де у вільному доступі можна ознайомитись з проєктом Детального плану території на матеріальних носіях.

Київська область, м. Буча, вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури, 2 поверх. 

 1. Адреса на яку можуть надсилатись пропозиції (зауваження)
  • 08292 Київська обл., м. Буча, вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури, 2 поверх

e-mail: : gromada@bucha-rada.gov.ua

 1. Відповідальний за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень)

Бучанська міська рада/Наумов Вадим Юрійович.   

0

53

Коментарі - 0

CAPTCHA

Введіть символи з картинки

Графічна CAPTCHA