Оголошення

Інформація  щодо проведення нормативної грошової оцінки  земельних ділянок в межах Гаврилівського старостинського округу  Бучанської міської територіальної громади
09.05.2023

Інформація щодо проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах Гаврилівського старостинського округу Бучанської міської територіальної громади

На виконання статті 18 Закону України «Про оцінку земель»  Бучанською  міською   радою прийнято рішення  « Про проведення нормативної грошової оцінки земель міста Буча Бучанської міської територіальної громади від 28.10.2021 за № 2213-20-VIII .

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» через електронну систему закупівель  було здійснено процедуру  закупівлі послуг з розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах міста Буча Бучанської міської територіальної громади  Бучанського району Київської області. Переможцем закупівлі визначено товариство з обмеженою відповідальністю «Будексім 2007», з яким укладено договір про надання послуг № 86   від 28.03.2023

На виконання договору № 86 від 28.03.2023  про надання послуг ТОВ «Будексім 2007» розроблено,  у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2021 за № 1147 «Про затвердження Методики нормативної грошової оцінки земельних  ділянок» , технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах Гаврилівського старостинського округу Бучанської міської територіальної громади  Бучанського району Київської області що пропонується до затвердження.

Проект рішення додається.

Відповідно до Податкового кодексу України: п. 271.2. Рішення рад щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок офіційно оприлюднюється відповідним органом місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування нормативної грошової оцінки земель або змін (плановий період). В іншому разі норми відповідних рішень застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом.

Дані про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки оформляються як витяг з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель, на підставі якого обчислюється сума земельного податку або орендної плати.

Відповідно до статей 21 та 23 Закону України «Про Державний земельний кадастр» відомості про нормативну грошову оцінку земель вносяться до Державного земельного кадастру на підставі технічної документації з такої оцінки.

З метою внесення до Державного земельного кадастру відомостей про нормативну грошову оцінку земельних ділянок складається електронний документ, відповідно до вимог Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 за № 1051.

Дані про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки оформляються за заявою, форму якої наведено в додатку 16 Методики, що подається в електронній або паперовій формі.

Витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок оформляється і видається автоматично в електронній формі з використанням програмного забезпечення Державного земельного кадастру.

Файл:

Коментарі - 0