Новини

Фестиваль,що об’єднує  міста і країни!

Фестиваль,що об’єднує міста і країни!

O-Fest уже восьмий раз зібрав давніх друзів – після року перерви музика, творчість, краса і любов знову об’єднали світ.
На локаціях фестивалю у Бучанському міському парку учасники і гості міжнародного заходу відвідали авторські майстер-класи, ворк-шопи, презентації, подивилися сучасні арт-проекти та художні виставки.
За роки існування до фестивалю долучилось 30 країн та 114 іноземних вокалістів.
У нинішньому році упродовж двох днів виконували світові хіти провідні артисти з Австрії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Ірану, Казахстану, Китаю, Литви, Молдови та України. Вперше за всю історію фестивалю взяв участь і яскраво виступив представник Словенії.
Підтримати свого учасника на свято завітав Посол Республіки Словенія в Україні Томаж Менціна разом із дружиною.
Кожен, кому пощастило придбати квитки на гала-концерт, аплодисментами і посмішками краще за будь-які слова висловлював щирі захоплення, дякуючи виконавцям хітів оперети, опери, мюзиклів і навіть народної пісні.
Закінчився фестиваль, на який усі з нетерпінням чекали. А ми вже розпочинаємо підготовку до дев’ятого O-Fest’у. Є багато задумок, які точно сподобаються глядачам наступного разу. Але про це згодом.
Дякую співорганізаторам чудового, атмосферного заходу – колективу Київського національного академічного театру оперети, всім нашим партнерам, глядачам за неповторні емоціі!
І до зустрічі на О-Fest-2022!

540

0