Фестиваль «Ми Різні – Ми Рівні» в рамках відкриття «Gender Month»

Організаторами заходу виступає Асоціація міст України спільно з Бучанською міською радою, Центром Суспільних Комунікацій, Радою європейських муніципалітетів і регіонів та іншими партнерами.

Початок і місце проведення - з 10:00 до 17:00, Бучанський міський парк, вул. Інститутська, 54.

Усі заходи відбудуться з дотриманням рекомендацій МОЗ щодо протиепідеміологічної безпеки.

Під час фесту заплановано проведення Форуму «Generation Equality», автограф-сесії, презентації книжок, благодійна барахолка «Garage Sale» та ярмарки, колективні трансформаційні ігри про лідерство і фінансову грамотність, психологічні та логопедичні тренінги для дітей та дорослих

У парку будуть облаштовані спеціальні спортивна та дитяча зони, а також зона для спілкування з відомими та успішними акторами і спортсменами.

ПРО ФОРУМ

На Форумі «Generation Equality» будуть обговорені питання Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті громад, Східноєвропейського партнерства, рівності в період коронакризи, жіночого лідерства в політиці, бізнесі та в ЗМІ, економічної стабільності на Київщині та в державі. Окрім того, будуть розглянуті важливі питання щодо досягнення успіху в різних сферах життя та їх здорового збалансування.

Ключові спікерки та спікери форуму:

Марія Бардіна, народна депутатка України, заступниця голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, голова підкомітету з питань дотримання Україною міжнародних зобов'язань у сфері захисту прав людини та гендерної політики.

Марія Мезенцева, народна депутатка України IX скликання, голова комітету Верховної ради з питань європейської інтеграції, голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи.

Тетяна Циба, народна депутатка України, членкиня Комітету Верховної Ради з питань свободи слова, учасниця об'єднання у ВР "Рівні можливості," Зе-Жінка Житомирської області.

Анатолій Федорук, Бучанський міський голова, голова Правління Київського регіонального відділення Асоціації міст України.

Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціації міст України.

Координаторка форуму - ініцаторка проекту та депутатка Бучанської міської ради Ірина Ярмоленко.

ПРО АКТИВНОСТІ ФЕСТИВАЛЮ

►Зареєструватися на активності заходу можна за посиланням: https://forms.gle/mL7CCuBKLotTeZLT

Для жінок та чоловіків:

арт-терапія та психологічна терапія;
трансформаційні колективні тренінги «Мафія» та «Cash flow»;
авторські воркшопи Олександри Разумєй та Наталії Суховій на теми сталості проєктів та правильного еко-стилю життя;
авторські воркшопи адвокатки та юристки Юлія Сидорчук та Анни Чайковської для людей, що тимчасово опинилися у скрутних життєвих обставинах, потерпають від насильства різних форм, учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб.

Для школярів та студентів:

проведення Тік-Ток челенджу з акторами та телезірками;
благодійна ярмарка для підтримки Ворзельського будинку дитини;
можливість поспілкуватися з португальським футболістом Хуго Агро - він розповість про програму Erasmus та поділиться досвідом щодо підготовки та проходження різних проєктів.

Для дітей і батьків:

спортивна та дитяча зони;
активність «Мега Зустріч Мам в Бучі»;
Барахолка «Garage Sale» та ярмарка (окрема реєстрація - https://forms.gle/R5HEJJ1qqqNafTR1A ).