До уваги жителів Бучанської громади!

До відома жителів населених пунктів сел. Бабинці, с. Буда Бабинецька,

с. Блиставиця, с. Синяк, с. Вороньківка, с. Раківка, с. Червоне Бучанської міської територіальної громади!

Інформаційне повідомлення

про результати проведення публічного громадського обговорення трансформації закладів загальної середньої освіти Бучанської міської територіальної громади на 2023-2024 роки

З метою обговорення рішення Бучанської міської ради від 17.11.2022       № 3207- 35 - VIІІ «Про затвердження плану заходів щодо формування ефективної мережі закладів загальної середньої освіти Бучанської міської територіальної громади на 2022-2026 роки»,  відповідно до рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради від  04.04.2023 №  147 «Про проведення громадських обговорень щодо плану трансформації та формування мережі закладів загальної середньої освіти у населених пунктах Бучанської міської територіальної громади», з 29 квітня 2023 року по 30 квітня 2024 року (включно) відбулося вивчення громадської думки щодо потреби реформування мережі закладів загальної середньої освіти.

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»,  громадські обговорення були організовані Бучанською міською радою. Відповідне інформаційне повідомлення оприлюднено на офіційному веб-сайті Бучанської міської ради.

На громадські обговорення виносилися проекти рішень Бучанської міської ради:

про перепрофілювання (зміну типу) і назви Комунального закладу «Блиставицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 6» Бучанської  міської  ради  Київської  області;

про перепрофілювання (зміну типу) і назви Комунального закладу «Бабинецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 13» Бучанської  міської  ради  Київської  області;

про перепрофілювання (зміну типу) і назви Комунального закладу «Синяківський хіміко-технологічний ліцей – заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 15» Бучанської міської ради Київської області.

В обговоренні взяли участь представники робочої групи,  громадськості сел. Бабинці, с. Буда Бабинецька, с. Блиставиця, с. Синяк, с. Вороньківка, с. Раківка, с. Червоне  Бучанської міської територіальної громади, старости Бабинецького, Блтставицького, Синяківського старостинських округів, трудових колективів закладів загальної середньої освіти, депутати Бучанської міської ради.

Під час проведення процедури громадських обговорень застосовувалася фото та відео фіксація, велися протоколи громадських обговорень, з якими можна ознайомитися у передбаченому чинним законодавством порядку. В процесі безпосереднього проведення громадських обговорень від учасників надійшли пропозиції та зауваження, які відображені у протоколах.

У процесі  громадського обговорення, у травні 2023 року, до Відділу освіти Бучанської міської ради надійшло одне письмове звернення від громадянки с. Блиставиця щодо питань реорганізації закладу освіти. Заявниці надано письмову відповідь, роз'яснено норми законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі яких мають ухвалюватися відповідні рішення.

У подальшому, за період проведення публічного громадського обговорення на адресу Відділу освіти Бучанської міської ради  пропозицій (зауважень) від жителів населених пунктів с. Блиставиця, сел. Бабаинців, с. Буда Бабинецька, с. Синяк, с. Раківка, с. Вороньківка, с. Червоне та зацікавлених осіб на електронну адресу, вказану у повідомленні, у письмових зверненнях та інший спосіб із зазначенням особи та контактної інформації заявника, які не суперечать чинному законодавству, до відділу освіти Бучанської міської ради не надходило.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010               № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» процедура громадського обговорення витримана організатором у повному обсязі.

За результатами громадського обговорення питання «Про затвердження плану заходів щодо формування ефективної мережі закладів загальної середньої освіти Бучанської міської територіальної громади на 2024-2027 роки шляхом перепрофілювання (зміни типу) та зміни найменування з 01 вересня 2027 року:

Комунального закладу «Блиставиький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» № 6 Бучанської  міської  ради  Київської  області в Блиставицьку гімназію № 6 Бучанської  міської  ради  Київської  області;
Комунального закладу «Бабинецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» № 13 Бучанської  міської  ради  Київської  області в Бабинецьку гімназію № 13 Бучанської  міської  ради  Київської  області;
Комунального закладу «Синяківський хіміко-технологічний ліцей – заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 15» Бучанської міської ради Київської області в Синяківську гімназію № 15 Бучанської  міської  ради  Київської  області.