До уваги страхувальників та застрахованих осіб!

До уваги страхувальників та застрахованих осіб!

У зв'язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої України, з метою приведення структури органів Фонду соціального страхування України у відповідність до постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17 липня 2020 року №807-ІХ, постанови правління Фонду соціального страхування України від 18.11.2021 №35 «Про внесення змін до структури органів Фонду соціального страхування України та граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України», з 01.03.2022 року затверджено нову структуру управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Київській  області, у складі якої буде 8 відділень, а саме: Білоцерківське, Броварське, Бориспільське, Бучанське, Вишгородське, Обухівське, Фастівське та Славутицьке міське відділення. Враховуючи вищевказане, Ірпінське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Київській області припиняється 28 лютого 2022 року.

Отже, з 1 березня поточного року, Бучанське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Київській області буде здійснювати діяльність з питань загальнообов'язкового державного соціального страхування зі страхувальниками та застрахованими особами Бучанської міської, Білогородської сільської, Бородянської селищної, Борщагівської сільської, Вишневої міської, Гостомельської селищної, Дмитрівської сільської, Ірпінської міської, Коцюбинської селищної, Макарівської селищної, Немішаївської селищної, Пісківської селищної територіальних громад, затверджених Кабінетом Міністрів України.

Коментарі - 0

Введіть символи з картинки