До свята - вистава , подарунки та квитки

Сьогодні до дітей- сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей учасників та загиблих в АТО/ ООС та дітей, сім’ї яких опинилися у складних життєвих обставинах завітав Святий Миколай.
Свято завітало з цікавою виставлю і подарунками, які традиційно за ініціативи Бучанського міського голови Aнатолія Федорука ,уже не перший рік розпочинають новорічно- різдвяні свята.
Діти переглянули театралізоване дійство «Магічна кулька Санта Клауса » від акторів Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П.К.Саксаганського.
Сертифікати, солодкі подарунки та квиток - отримали після вистави діти сироти, діти позбавлені батьківського піклування, а також діти загиблих воїнів АТО/ООС, а ті,що опинилися в складних життєвих обставинах, з багатодітних родин, з інвалідністю та діти учасників АТО -квитки та подарунок.
Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх дорослих присутніх на святі, що творити добро, дарувати один одному любов та доброту- найбільша радість у житті!