Оголошення

До 29 червня 2021 року приймаються пропозиції до проєкту внесення змін до матеріалів Генерального плану м. Буча та Плану зонування території (зонінг) м. Буча Київської області
28.05.2021

На засіданні  Бучанської міської ради що відбулось  24 грудня 2020 року було прийняте рішення № 199 -5 -VIII    «Про  внесення змін до матеріалів Генерального плану м. Буча та Плану зонування території (зонінг) м. Буча Київської області»

У травні 2021 року Бучанською міською радою укладений договір з Державним підприємством «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю. М. Білоконя» на надання послуги «Внесення змін до Генерального плану м. Буча Київської області» (код за ДК 021:2015 71410000-5 «Послуги у сфері містобудування»).

Згідно з вимогами статті 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» генеральний план населеного пункту розробляється та затверджується в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

Враховуючи наведене, всі бажаючі фізичні та юридичні особи можуть надати свої пропозиції до вказаного проекту містобудівної документації щодо розвитку міста та ефективного використання міських територій до 29 червня 2021 року до Бучанської  міської ради у паперовому (08292, Київська область, місто Буча, вулиця Енергетиків, 12, приміщення ЦНАП, тел.. 045-97-40041) або електронному вигляді:

(gromada@bucha-rada.gov.ua; arch@bucha-rada.gov.ua ).

У пропозиціях обов’язково вказується повна назва організації; фактична адреса (для листування); телефон та електронна пошта; прізвище, ім’я та по-батькові керівника – для юридичних осіб та прізвище, ім’я та по-батькові; адреса проживання; телефон та електронна пошта (за наявності) – для фізичних осіб.

З матеріалами Генерального плану м. Буча можна ознайомитись за посиланням:

За інформацією звертатись до відділу  містобудування та архітектури Бучанської  міської ради ( тел. 045-97-49398)

Коментарі - 0

Введіть символи з картинки