До 150 - річчя Лесі Українки

Упродовж 2021 року під егідою Міністерства культури та інформаційної політики та Державного агентства з питань мистецтв та мистецької освіти відбудеться серія заходів з нагоди 150-річного ювілею Лесі Українки.

Детальна інформація про всі події, зокрема про мистецький проект «Леся Українка. 150 імен», присвячений 150-річчю від дня народження поетеси, буде з'являтися на офіційному сайті: 150imenlesi.org

Наразі на сайті розміщена інформація про офіційне відкриття мистецького проекту «Леся Українка. 150 імен» з нагоди ювілейного року Лариси Петрівни Косач-Квітки. Захід відбудеться у день народження поетеси 25 лютого в Українському Домі і включатиме: експозицію, перформанс, змістовні дискусії на Радіо Леся та Косач Talks, а також презентацію першого повного нецензурованого видання творів Лесі Українки у 14-ти томах. Подію, яка стане справжнім культурно-медійним епіцентром, можна буде відвідати з дотриманням карантинних обмежень 25 лютого за запрошеннями, а з 26 лютого до 8 березня — вхід безкоштовний.

На сайті також представлено ювілейний брендинг і digital brand kit. Кожний охочий може завантажити за лінком: identity.150imenlesi.org

Міністерство культури та інформаційної політики запрошує креативні індустрії, українських виробників, громадські та культурні кола активно використовувати айдентику «Леся Українка: 150 імен», в тому числі для створення ексклюзивних та лімітованих продуктів, брендованих сервісів чи інших рішень.

#ЛесяУкраїнка150імен #ЛесяУкраїнка150років

За додатковою інформацією та коментарями звертатись до менеджера з комунікацій Єлизавети Заремби ezaremba@postmen.com.ua