Депутати прозвітують за рік роботи на округах

Відповідно до прийнятого на сесії рішення вирішено призначити звіти депутатів Бучанської міської ради VІІ скликання перед виборцями 16, 17, 23 листопада 2019 р. на 14:00 годину.

Про це присутніх у залі повідомив секретар Бучанськоі міської ради Василь Олексюк.

- 16 листопада 2019 року о 14:00 годині відбудуться звіти депутатів Бучанської міської ради перед виборцями:
1. В приміщенні Центру творчості ім. Л. .Ревуцького, вул. М.Гориня, 2, в.о.директора – Матерева Л.В., відповідальний – Войтенко Л.Л., начальник бюджетного відділу:
• Данюк Р.А., виборчий округ № 1;
• Таможній О.В., виборчий округ № 2.
2. В приміщенні Бучанської міської ради ( зала засідань, І поверх)
вул. Енергетиків, 12 – Романенко О.В., завідувач сектором кадрової роботи, відповідальний – Левківська І.О., головний спеціаліст організаційно-контрольного відділу:
• Козак І.О., виборчий округ № 3
• Войналович Л.М., виборчий округ № 4;
3. В підвальному приміщенні кооперативного будинку №15 по вул. Нове Шосе (зала засідань) відповідальний – Носок М.С., головний спеціаліст відділу планування доходів та податкової політики:
• Сотніков О.Л., виборчий округ № 5.
4. В приміщенні Бучанський НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» № 4, вул.Енергетиків, 4, директор - Літкевич А.М., відповідальний – Пасічна І.Ю., заступник начальник управління праці та соціального захисту населення:
• Олексюк В.П., виборчий округ № 7;
• Наконечний М.П., виборчий округ № 8;
• Паустовський Д.Л., виборчий округ № 9.
5. В приміщенні Центрального будинку культури, вул.Пушкінська, 61-в, директор- Веретнова Ю.М., відповідальний – Бартків І.С., начальник архівного відділу:
• Джунь Г.Я., виборчий округ № 10;
• Якубенко В.А., виборчий округ № 12;
• Цип’ящук К.О., виборчий округ № 13.
• Хуторянська Н.В., виборчий округ № 34.
6. В приміщенні Бучанська СЗОШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов, вул.Вокзальна, 104, заступник директора школи – Максимук З.Т.., відповідальний – Вознюк Г.А., начальник земельного відділу:
• Волковський А.Д., виборчий округ № 11;
• Кравчук О.П., виборчий округ № 33.
7. В приміщенні Бучанська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вул.А.Михайловського, 74, директор Мохненко О.В., відповідальний – Докай О.А., начальник відділу ЖКГ:
• Квашук О.Я., виборчий округ № 14;
• Османов М.Ш., виборчий округ № 15;
• Хвостенко В.В., виборчий округ № 16-18;
• Кухаренко В.М., виборчий округ № 18-16.
8. В приміщенні Бучанський НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» № 2, вул.Шевченка, 14, директор - Волинець Л.О., відповідальний – Ілюхіна А.В. головний спеціаліст відділу архітектурно – будівельного контролю:
• Ісламова А.В., виборчий округ № 17;
• Хвостенко В.В., виборчий округ № 16-18;
• Кухаренко В.М., виборчий округ № 18-16;
• Янковий Р.В., виборчий округ № 20.
9. В приміщенні Будинку культури, вул.Яблунська, 15, директор - Ларіонова В.П., відповідальний – Пронько О.Ф., в.о. керуючого справами:
• Олійнич І.П., виборчий округ № 21;
• Корж Д.С., виборчий округ № 22;
• Мостіпака С.В., виборчий округ № 23.
10. В актовій залі адміністративного корпусу Виробничого кооперативу «Фірма «Агробудпостач», вул.Яблунська,144, заступник голови правління – Терещенко М.О., відповідальний – Яремчук В.А., начальник служби у справах дітей та сім’ї:
• Карпенко А.В., виборчий округ № 25;
• Григорусь М.П., виборчий округ № 26.
11. В приміщенні Бучанський НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» № 3, вул.Вокзальна, 46-а, директор - Морозенко Л.О., відповідальний – Коваленко С.М., начальник відділу з надзвичайних ситуацій:
• Черненко О.В., виборчий округ № 27;
• Сусліна Л.В., виборчий округ № 28;
• Березинець О.Є., виборчий округ № 30;
• Крупа Г.І., виборчий округ № 31;

- 17 листопада 2019 року о 14:00 годині відбудуться звіти депутатів Бучанської міської ради перед виборцями:
1. В приміщенні Бучанський НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» № 3, вул.Вокзальна, 46-а, директор, Морозенко Л.О., відповідальний – Бєляков М.С., начальник юридичного відділу:
• Животовський О.В., виборчий округ № 24;
• Окоєв І.М., виборчий округ № 29.
2. В приміщенні Бучанський НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» № 2, вул.Шевченка, 14, директор – Волинець Л.О., відповідальний – Жуковець В.М., заступник начальник відділу містобудування та архітектури:
• Ямненко О.В., виборчий округ № 19;

- 23 листопада 2019 року о 14.00 годині відбудеться звіт депутата Бучанської міської ради перед виборцями:
• Великодний А.В., виборчий округ № 32;
В приміщенні Бучанської міської ради ( зала засідань, І поверх)
вул. Енергетиків, 12 – Романенко О.В., завідувач сектором кадрової роботи, відповідальний – Пронько О.Ф., в.о. керуючого справами:
• Щербаненко Ю.А.

Також звіти пройдуть і у населених пунктах громади.