Червень - місяць податкових канікул для платників єдиного податку I та II групи

Червень - місяць податкових канікул для платників єдиного податку I та II групи

21 травня 2020 р. депутати на сесії Бучанської міської ради підтримали рішення щодо зменшення ставки єдиного податку.
Фізичні-особи підприємці -платники єдиного податку I та II групи, робота яких була припинена через дію карантину та обмежувальних заходів щодо протидії COVID-19, отримують звільнення від сплати єдиного податку на один місяць.

• Нульова ставка податку буде діяти у червні 2020 року.
  • Для отримання пільги платникам II групи необхідно подати заяву до Ірпінського управління ГУ ДПС у Київській області до 15.06.2020 р.
  • Платники I групи отримують пільгу автоматично.

Радимо скористатися для звернення до податкової електронним кабінетом платників податків або надіслати документ поштою.

Текст прийнятого рішення та зразок заяви на отримання пільги для платників II групи в прикріпленому файлі.

Файл:

Коментарі - 0