Оголошення

26.03.2020

Ірпінський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

З 18 березня 2020 року:

- скасовуються групові заходи;

- відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;

- у разі неможливості особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет).

У разі неможливості прибуття на реєстрацію у зв’язку з введенням карантинних заходів (тимчасове припинення транспортного сполучення) Вам необхідно повідомити про це Ірпінський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області  за номером телефону: 050 98 51 700 або на електронну пошту kv24_probation@ukr.net.

Водночас звертаємо увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації за рішеннями суду!

Коментарі - 0

Введіть символи з картинки