Бучу відвідав мер Львова Андрій Садовий

«Мер Львова разом із дружиною Катериною та молодшим сином Антонієм знайшли кілька годин, аби не із розповідей журналістів дізнатися про «Бучанську різанину», а поспілкуватися про злочини рашистів безпосередньо на місці, яке назавжди залишиться територією особливого болю для кожного наступного покоління бучанців», – розповів Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Про вбивства, розстріли і катування мирного населення львівські гості дізналися під час відвідування Храму Андрія Первозваного.

Під час зустрічі у міський раді очільнику міста Лева презентували поетапний план відновлення Бучанської громади «Вдома краще».

Бучанський міський голова Анатолій Федорук зазначив, що з Андрієм Садовим зустрічається на багатьох важливих заходах, де вони спільно відстоюють інтереси місцевого самоврядування.

Різноманітна географія зустрічей дарувала можливість неодноразово спілкуватися за десятки і сотні кілометрів від Бучі.

Під час зустрічі йшлося про виконання бюджету, відбудову громади та подолання викликів, що потребують вирішення.

«Не таке майбутнє ми планували, але обов’язково переможемо і все відбудуємо», – наголосив Анатолій Федорук.