Бучу відвідали члени Фонду Казимира Пуласького із Республіки Польща

Розпочалася зустріч у Бучанській міській раді із презентації програми «VDOMA KRASНCHE», яка реалізовується у рамках загальнодержавного Плану відновлення України.
Заступники Бучанського міського голови Дмитро Чейчук та Михайлина Скорик-Шкарівська розповіли про ті руйнування, які зазнала громада під час окупації. Під час спілкування йшлося і про відновлення громади, напрацьовані партнерські проекти у рамках співпраці на платформі city-to-city.
Екс -міністри закордонних справ Польщі та Литви - Яцек Чапутович та Лінас Лінкявічюс, депутат Сейму Республіки Польщі Павел Коваль, засновники Фонду Катерина та Збіґнєв Пісарські та його члени відвідали фотовиставку, що діє у Храмі Андрія Первозванного ,місце масового захоронення жертв російської агресії. Настоятель Храму о. Андрій розповів жахливі історії бучанців, які були вбиті та закатовані рашистами.
Як практично реалізовується українсько - польський проект із забезпечення тимчасовим житлом тих, хто його втратив, вони дізналися під час відвідування одного із модульних містечок. Його жителі вчергове дякували Уряду Польщі за таку підтримку у складний час.