Новини

Бучанському парку - 10!

Бучанському парку - 10!

Є у кожного населеного пункту особливі місця – магніти, які притягують до себе не лише місцевих мешканців, а й гостей, відомих особистостей шоу – бізнесу,політиків.
Один із таких проєктів вже успішно працює у Бучі 10 років і у поєднанні із іншими родзинками міста створює цікаві туристичні маршрути.
Сьогодні є нагода прогулятися разом алеями Бучанського міського парку , який офіційно був відкритий на День міста у 2011 році. Сьогодні – це 52 гектари доглянутих алей, що тонуть у розкішному морі зелені.
Якщо театр починається з вішалки, то міський парк із східців, на яких стартують щорічні міжнародні , всеукраїнські та міські заходи.
Ротонда із ароматними нотами саксофону, французький шарм французького дворику, що налаштовує на прогулянку без поспіху і з акцентами на кожну деталь у загальному ансамблі.
Скульптури з карпатського мармуру, що «оживили» під час пленерів майстри з усієї України- окрема цікава сторінка у біографії зеленої оази.
Йдемо далі
Літній театр- місце зустрічі друзів на найрізноманітніших заходах: не хочеться залишати сцену, але ми йдемо , бо попереду чимало цікавого.
Не поспішаємо, сповільнюємо хід, бо тут можуть бути відомі актори , що знімаються у популярних серіалах. Найчастіше тут освічуються у коханні, знайомляться, мріють- кращого місця годі й шукати.
Повернемо праворуч – і розумна черепаха збирає на фотосесії гостей. Старий і мудрий дуб із магічною скринею: про це місце ходить багато легенд і всі вони починають оживати ближче до вечора.
Вишиті квітками метелики і жар – птиця – улюблена жива фотозона, повз яку не можуть пройти відвідувачі парку.
У вас тут є яскраві фото? Встигли зробити?
Штучні канали з червоними і чорними коропами різного розміру- ще одна задумка, що вабить відвідувачів. Весною шлях уквітчаний магноліями різних видів, бузком . І якщо вже мова зайшла про екзотику, то у парку можна налічити кілька сотень екзотичних дерев і кущів, що з”їхалися сюди з усіх континентів і почуваються комфортно, ніби у себе дома.
Біле і жовте латаття і знаменита королева – жаба , що виконує всі бажання і вчить , що робити, аби жаба…. не задушила.
Поспішайте до живої арки закоханих і початку набережної, яка є своєрідним майданчиком для проведення заходів.
Далі зелені галявини для відпочинку і релаксу, де часто ярмаркують народні умільці.
Ще одне водне плесо, у якому справжній «гуртожиток» для риби і фонтан.
А поряд – фентезі гості із фільмів , зібрані із відпрацьованих гайок, шестерень і болтів.
А ми не затримуємося і готуємося повернутися на роки назад, у період дитинства. І тут нас чекає сюрприз: динозаври, метелики, що відірвалися від землі і не хочуть залишати парк.
Дитячі атракціони – на різний вік. Уже готова відправитися у подорож дитяча залізниця, що промчить зеленими тунелями і справжнім підземним.
Каруселі, автодром, гусінь ,що через яблуко залізничну колію поряд проклала…
І знову зелені галявини, спокій, релакс… І багато крапок, що значить- продовженню бути.
Скільки кроків відміряли? Це не головне , головне той позитив і заряд енергії, що рятує від буденності і заряджає на приємні спогади, які обов"язково хочеться оживити і повторити. Не в пам"яті, а у реальному житті.
Тож знову побачимося тут!
 
Бучанський міський голова Анатолій Федорук

448

0