Бучанська громада вшанувала пам'ять жертв Чорнобильської трагедії

Аварія на ЧАЕС у 1986 році забрала життя сотні ліквідаторів та мирних жителів. Наслідки цієї трагедії відчуваються і донині у багатьох регіонах України та сусідніх країнах.

Із нагоди 38-х роковин катастрофи, жителі Бучанської громади поклали квіти до пам'ятного знаку жертвам аварії на Чорнобильській АЕС та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

За мужність та героїзм ліквідаторам вручили подяки від Бучанського міського голови. Нагороди отримали Михайло Мельник, Сергій Рижих, Олександр Дрепін, Олександр Тарасевич, Микола Оборський та Павло Чернушенко.

«Ми ніколи не забудемо героїчний подвиг ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, що врятували мільйони людей. Схиляємо голови перед загиблими, життя яких обірвалися внаслідок страшної трагедії», – наголосив керуючий справами Бучанської міської ради Дмитро Гапченко.