Бучанська громада відзначила день Конституції

А розпочалися заходи із хвилини мовчання і вшанування пам’яті Героїв, які боронять Україну і звільняли Бучанську громаду, віддавши за наш  демократичний вибір найдорожче- свої життя.

Присутні схилили голови  перед пам’яттю поколінь, які виборювали століттями незалежність і свободу.

Дякуємо Збрийним Силам та всім, хто боронить Україну і кожного із нас.

Нагороди- відзнаки «Захиснику Украіни», « Відзнака Ради національної безпеки і оборони України»  2 та 3 ступеня вручив  заступник секретаря РНБО  Олексій Соловйов.

Звання «Почесний громадянин міста Бучі» присвоєно Андрію Вербовому, Денису Руденку, Святославу Туровському. Бучанський міський голова  Aнатолій Федорук вручив відзнаки рідним Героїв.

Також подякою Бучанський міський голова відзначено волонтерів, членів гуманітарно- соціальни центрів.

Пісня «Рідна Буча»,у виконанні бучанки Ганни Мудрої, стала фінальним акордом заходу.

Документальний фільм «Бучанська різанина» із кадрами, які повертають у  чорний період окупації, розстрілів, катувань    повернули кожного у воєнний період, що змінив кожного жителя громади.

Віримо у Перемогу!

Слава Україні!