Новини

Бучанська громада отримала у власність частку санаторію «Перемога» у Ворзелі. Це майно нам передала Київська обласна рада, і ми дякуємо за справедливе рішення.
Бучанська громада отримала у власність частку санаторію «Перемога» у Ворзелі. Це майно нам передала Київська обласна рада, і ми дякуємо за справедливе рішення.
На 90-й сесії Бучанської міської ради ми офіційно прийняли цю частку у комунальну власність. Наголошую: йдеться не про весь санаторій, а саме про частину майнового комплексу.
Технічні будівлі будуть передані в роботу КП «Бучасервіс». Лікувальний корпус та адмінбудівлі – Управлінню соціальної політики, щоб це майно надалі працювало для потреб мешканців.
Також спрямували 5,1 млн грн субвенцій для Сил оборони України. Підтримка війська залишається одним із головних пріоритетів Бучанської громади.
Ще 1,5 млн грн передали до обласного бюджету. Це співфінансування закупівлі блочно-модульних котелень для Бабинців та Мироцького в межах плану стійкості.
Запис засідання – на YouTube, рішення – на сайті міської ради.
144



0