Буча- Кекава: літній табір для бучанців

13 липня між латвійським містом Кекава та Бучею було підписано довоговір про співпрацю у прийомі дітей  з селища Ворзель у літній табір Кекавського району.

Це перший проєкт, що буде реалізований у рамках налагодження партнерських стосунків між містами.

Діти, сім’ї яких постраждали внаслідок окупації російськими військами, планується  розмістити у навчальному закладі та спланувати для них екскурсії, спортивні та творчі заходи, походи цікавими місцями.

Сьогодні під час онлайн спілкування з керівниками латвійського міста Бучанський міський голова Aнатолій Федорук обговорив деталі перебування дітей на відпочинку під час канікул.

Наразі у Кекаві проживає 530 українців, 510 із яких- у родинах. Облаштовано соціальний центр для переміщених осіб з України, трудова біржа сприяє працевлаштуванню бажаючих.

Анатолій Федорук подякував за підтримку і повідомив, що у Бучі вже проживає 300 внутрішньо переміщених осіб з різних областей, при цьому у місто повернулося до 70 відсотків жителів .

Дякуємо  міській владі Кекави та особисто меру міста Юрісу Жилко та колективу муніципалітету, який підтримує дітей у період війни. Відповідні структури Бучанської міської ради опрацьовують усі питання щодо організації поїздки дітей на відпочинок і вже за тиждень у такому ж форматі буде обговорено деталі запланованої поїздки.