Буча- Катовіце : підписано Декларацію про дружбу

Ще одне місто- побратим сьогодні з’явилося у Бучі: до польських Тушина і Пщини доєдналося Катовіце- центр Сілезького воєводства. Про це повідомив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.
Президент міста Марцін Крупа та члени делегації на моє запрошення відвідали Бучу. Під час зустрічі вкотре наголосив на важливості тісної співпраці між муніципалітетами, подякував за підтримку вимушених переселенців, гостинність і щирість, яку вони відчувають у Польщі й почуваються там, ніби вдома.
Для нас Катовіце - це приклад розбудови точок розвитку економічного потенціалу, а яскравим підтвердженням цього є проведення у червні нинішнього року 11 Всесвітнього форуму міст, у якому взяли участь представники й Бучанської громади.
Вкотре наголосив на важливості нашої спільної перемоги, адже війна триває на Сході Європи, а українці виборюють право на вільне і демократичне життя.
Наша співпраця продовжиться і буде позначена важливими напрацюваннями у різних галузях. У цьому - жодного сумніву, а тому реалізація спільних проектів у нас попереду.