Ясно

Буча доєдналася до світової ініціативи

177 країн, 250 мільйонів свідомих жителів Землі вже стали екодружніми і працюють над збереженням планети шляхом пошуку альтернативних джерел пластику.

Саме під таким девізом у Бучі у коворкінговому центрі Portal Lifestyle відбулася прес- конференція в рамках глобальної ініціативи «Вільний місяць без пластику».

Варто зазначити, що це вже не перша еко - акція, що проходить у громаді. Змінювати свідоме ставлення жителів шляхом роздільного збору сміття у місті розпочали з 2004 року. Відтоді для влади комплексний підхід до вирішення глобальних проблем людства став одним із пріоритетів еко- політики у роботі.

Без конкуренції, а через поділ ініціативи і відповідальності вдається рухати проєкти у садках і школах, ОСББ та установах, на вулицях і у парках.

Приємно, що питання об’єднало для вирішення людей здавалося б далеких від цього, але бажаючих власним прикладом змінювати суспільну думку.

Хтось лише долучається, а більшість присутніх має приклади успішних кейсів: у Porfal можна випити напій із 20 відсотковою знижкою, якщо завітаєш із власник термосом чи кружкою.

Відомий бренд Vesna взяв п’ять років тому за основу у роботі філософію лікувати причину , а не наслідки: скляна тара для продукції, ваговий товар- і це ще не всі ініціативи компанії.

Сьогодні Бучанська міська рада, ГО «Центр Суспільних Комунікацій», ГО «Я-Бучанець», платформа соціальних проектів «Be.city», туристичний оператор «TUI», «Strakhovskyi group», компанія «Caparol», «Bucha.life», portal «Освіта і Бізнес», магазин «Аптека вина», магазин «Vesna» підприємство «Рада», Варшавський торговий комплекс заявили про спільні наміри об’єднати зусилля і діяти разом, аби еко свідомість стала нормою життя у Бучанській ОТГ.

Уже цієї суботи еко - руханки пройдуть на житлових масивах Буча- квартал та Нова Буча, 15 серпня на Continent.

Долучайтеся, стежте за нашими публікаціями і новинами партнерів!

Разом зробимо більше!