Буча- Бергіш -Гладбах: підписано угоду про співпрацю

Подія сталася під час дводенного візиту в Україну мера Бергіш-Гладбах Франка Штайна і його колеги, начальника пожежної безпеки Йорга Келера.

«Переконаний, що співпраця у рамках city-to-city відкриває нові можливості для більш швидкого і якісного вирішення нагальних проблем. Саме завдяки цій платформі і стала можлива наша партнерська історія, старту якої сприяла Пщина – польське місто-побратим Бучі», – сказав Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Він також нагадав, що у перші дні деокупації саме з цього муніципалітету отримали швидку, два пожежні автомобілі та гуманітарну допомогу.

Відтепер очікуємо реалізацію спільних проєктів, які очільники громад обговорили під час зустрічі у Бучі.

Анатолій Петрович зазначив, що цей візит характеризує німецьких колег як сильних і мужніх людей. І запевнив, допомога, яку Буча отримувала під час окупації та після звільнення від російських військ, вселяла впевненість, що ми не самі з цим викликом, що поруч з нами міста-партнери, які цілковито розділяють і сповідують наші цінності.

Дякуючи бучанському колезі за запрошення, Франк Штайн сказав:

«Це для нас не просто радість, а і велика пошана. Це чудово, що ми підписуємо контракт і можемо дати йому життя».

Нагадаємо, що допомога міста-побратима не закінчилася гуманітаркою підчас і після окупації. У Німеччині мають змогу жити українські переселенці, і їм надається підтримка і допомога. Крім того, для діток Бучанської громада  організований відпочинок за кордоном.

«Пріоритетні напрямки, які будемо намагатися спільно впроваджувати надалі, стосуються, насамперед, транспортних і безпекових питань. Тут поряд із допомогою у нагоді буде європейський досвід розвитку  транспортної і логістичної інфраструктури, залучення для цього німецьких інвестицій», – роз’яснив Анатолій Федорук.