Новини

Буча- Бергамо: угоду підписано

Буча- Бергамо: угоду підписано

 Бучанський міський голова Анатолій Федорук  зазначив: "Два дні – у вівторок і в середу – мав за честь приймати в Бучі колегу з італійського міста Бергамо Джорджо Горі, що прибув з офіціним візитом. 

Мер Бергамо також є почесним президентом фонду CESVI, що одним з перших надав гуманітарну допомогу Бучанській громаді в найскладніші дні після деокупації.

Особисте знайомство, спілкування з делегацією і підписання Пакту про побратимство між Бучею та Бергамо, яке відбулося сьогодні, скріпили нашу дружбу.

Зокрема, італійська сторона системно допомагатиме у відбудові громади та напрацюванні шляхів виходу з тієї складної економічної ситуації, до якої призвела війна. 

Одна з компаній з Бергамо відома на світовому ринку демонтажу зруйнованих будівель. А фонд CESVI підтвердив свої наміри допомогти садочку в Гаврилівці.

Документ про співробітництво двох муніципалітетів було підписано за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Італії в Україні П’єра Франческо Дзадзо. Ця угода стала першою в Україні, яку італійське місто підписало з моменту повномасштабної війни. 

І це добрий знак для нас усіх, як відзначив пан посол. Він показує, що Україна зможе залучати європейські гроші на відбудову вже в найближчому майбутньому."

380

0